OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Reklama

W Klubie Sportowym „Nasza Dyskobolia” zawsze wyznaczamy sobie ambitne cele. Staramy się być elastyczni w każdym aspekcie naszych działań. Dla nas współpraca to nie tylko partnerstwo oparte na przejrzystych i ustalonych zasadach, ale ciągłe wykorzystywanie nowych możliwości i kreowanie wspólnego sukcesu. Naszym głównym celem jest budowanie wizerunku klubu kreatywnego i otwartego na ludzi oraz jego otoczenie.

Ponad dekada występów na najwyższym, ekstraklasowym poziomie rozgrywek oraz udział w europejskich pucharach, gdzie pokonane zostały tak uznane marki jak Manchester City czy Herta Berlin przyczyniły się do wielkiej rozpoznawalności nazwy klubu oraz miasta. Mimo upływu lat, w środowisku piłkarskim nadal obecne są osoby, które doskonale pamiętają czasy największych sukcesów klubu, co skutkuje częstym pojawianiem się nazwy „Dyskobolia” w mediach w kontekście historycznych wspomnień czy podsumowań. Jako ludzie od lat związani ze środowiskiem piłkarskim, jesteśmy przekonani, że potencjał marketingowy „Dyskobolii” oraz miasta, którego jest integralną częścią, jest bardzo duży. Historyczny bagaż oraz odniesione sukcesy odróżniają Dyskobole Grodzisk od klubów z podobnych miejscowości – drużyna na stałe wpisała się na piłkarską mapę Polski i funkcjonuje w świadomości kibiców w całym kraju.

 

Klub Sportowy „Nasza Dyskobolia” serdecznie zaprasza do wspólnego kreowania zupełnie nowej jakości w budowaniu korzyści personalnych, biznesowych i wizerunkowych skupiających się wokół emocji sportowych i piłkarskiej rywalizacji.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu: info@naszadyskobolia.pl