OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

STRZAŁ Z KAROLA #5

Stadion zachmurzony

Zapowiedź odcinka 5/2020

2020-08-29

Karol Hoffmann

W połowie sierpnia przy okazji publikacji trzeciego felietonu „Strzał z Karola” padła zapowiedź:

„Śledźcie na bieżąco ten cykl, już niedługo na jego łamach pojawi się dość konkretny wywiad z ciekawym rozmówcą. Będzie poruszony dość delikatny, lecz niestety bardzo aktualny temat. Jak myślicie, z kim Karol zamieni kilka słów?”

Dziś możemy Wam już zdradzić i z przyjemnością poinformować, że na rozmowę z nami zgodził się Pan Dominik Panek. Dziennikarz od roku 1990  do 2010 w Radio Wrocław, gdzie zajmował się między innymi dziennikarstwem śledczym, następnie od 2010 do 2016 szef działu newsów portalu polskieradio.pl a obecnie wydawca redakcji internetowej Polskiego Radia 24.

Kibicom piłki nożnej znany jednak przede wszystkim jako bezwzględny tropiciel korupcji w polskiej piłce nożnej. Autor bloga „Piłkarska Mafia”, na łamach którego od dwunastu lat opisuje wszystko co związane jest z aferą korupcyjną.

Już w najbliższy poniedziałek z cyklu „Strzał z Karola” wywiad, w którym nie omieszkaliśmy zapytać o także o najbardziej bolesne tematy, dotyczące między innymi kupionego meczu finałowego Pucharu Polski w 2005 roku. Zapraszamy do lektury!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest