OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Ta ostatnia sobota, czyli 3 powody aby wybrać się na mecz

Nasza Dyskobolia - Orkan

foto: Anna Borowiak /grodzisk.naszemiasto.pl.

Przed nami ostatni weekend z V ligą. Nasza Dyskobolia kończy rundę jesienną na własnym boisku meczem z Orkanem Konarzewo. Wszyscy pamiętamy jakie boje i o jaką stawkę toczyliśmy z Orkanem Konarzewo w klasie okręgowej. Dziś sytuacja jest zgoła odmienna. Nie ma co kryć Orkan jest obecnie na dnie i potrzebuje punktów jak tlenu. Biało – zieloni radzą sobie natomiast w V lidze nieźle i zajmują obecnie szóstą lokatę w tabeli. Oba zespoły dzieli różnica 22 punktów. To jednak tylko papierowe analizy, które zweryfikuje, w co mocno wierzymy, na korzyść gospodarzy, boisko. Liczymy na Waszą obecność a tym, którzy nie są jeszcze do końca zdecydowani czy wybrać się w sobotę na mecz podsuwamy trzy powody dla których warto aby się pojawili na stadionie:

Powód 1: Bo to ostatni mecz ligowy w tej rundzie i w tym roku

To ostatnia kolejka w tym roku. Po niej V liga zapada w długi zimowy sen, z którego przebudzi się dopiero na początku marca. Czekają nas trzy długie miesiące bez ligowych emocji, więc jeszcze się w domu wynudzicie. Tymczasem korzystajcie z możliwości aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, spotkania znajomych i wspólnego kibicowania! To też ostatnia okazja w tym roku aby usłyszeć jakże sympatyczny kawałek „Tak się bawi tak się bawi Dyskobolia!!” A że zimno… bądźcie pewni, że nasi zawodnicy będą się starali ze wszystkich sił tak rozgrzać emocje abyście zupełnie zapomnieli, że mecz odbywa się pod koniec listopada. I nie rzucamy tu słów na listopadowy wiatr bo, jak zapewne pamiętacie Nasza Dyskobolia wygrała jak dotychczas w tej rundzie wszystkie mecze rozgrywane w Grodzisku i zdecydowanie zamierza tą serię podtrzymać! Z resztą gruba bluza, ciepła kurtka, biało – zielony szal i czapka i będzie OK!

Powód 2: Bo to świetna okazja aby podziękować drużynie za cały udany rok 2021

Ostatni mecz ligowy w 2021 roku świetna okazja aby podziękować zawodnikom i trenerom za cały rok ciężkiej pracy. Dla naszych piłkarzy gra przed własną publicznością i możliwość zaprezentowania się przed swoimi znajomymi, przyjaciółmi i rodziną działa niezwykle mobilizująco i jest miłą nagrodą za wysiłek jaką wkładają w każdy trening i serducho jakie wkładają w każdy mecz. Wasza obecność, wasz doping i wsparcie jest dla nich bardzo ważne.

Mniej więcej rok temu 21 listopada 2020 wracających z meczu wyjazdowego w Konarzewie piłkarzy Naszej Dyskobolii witała spora grupa kibiców, dziękując im tym samym za świetną postawę w lidze. Tym razem gramy w Grodzisku więc liczymy, że podziękowania będą jeszcze głośniejsze i efektowniejsze.

Powód 3 Bo zawsze warto wspierać dopingiem Naszą Dyskobolię 

Być może ktoś pomyśli, że nie warto się wybierać w sobotnie popołudnie na stadion bo patrząc na tabelę wszystko wydaje się być jasne a wynik z góry wiadomy. Nic bardziej mylnego… Gramy z drużyną, która ma nóż na gardle, nie ma już od dawna marginesu błędu i jeśli marzy o utrzymaniu w V lidze musi i na pewno będzie walczyła.  

Jedna kontra, jeden przypadkowy strzał może spowodować, że w ostatnim meczu Orkan zdobędzie więcej punktów niż w 14 wcześniejszych. Dlatego na pewno nie będzie lekko, łatwo i przyjemnie tak jak by się mogło na pierwszy rzut oka wydawać. A zatem Wasza obecność i doping jest bardzo istotny. Poza tym miło się wygrywa w doborowym towarzystwie!

Przyjdźcie i wspierajcie Naszą Dyskobolię w walce o ostatnie 3 punkty w tym roku! 

Przyjdźcie i podziękujcie Naszej Dyskobolii za cały rok emocji!

Naprzód Dyskobolia!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest