OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

NASI RYWALE #9

Grom Czacz 1

Nasi Rywale – kolejka 7

Grodzisk Wlkp. 19.09.2020 godz.16:00

 Grom Czacz

2020-09-17

Karol Hoffmann

Przed nami siódma kolejka klasy okręgowej, w której Nasza Dyskobolia zagra drugi raz w tym sezonie na swoim boisku.  Rywalem biało – zielonych będzie Grom Czacz. Jest to kolejny zespół, który w zeszłym sezonie grał w grupie leszczyńskiej klasy okręgowej, tak więc podobnie jak w przypadku Gwiazdy Siedlec w poprzedniej kolejce, będzie to pierwsze nasze ligowe starcie z Gromem.

Tabela naszej grupy klasy okręgowej tak się poukładała, że w dwa tygodnie temu w piątej kolejce graliśmy z Sokołem Duszniki, zajmującym siedemnaste czyli ostatnie miejsce. W szóstej kolejce gościliśmy w Siedlcu, gdzie zmierzyliśmy się z będącą na szesnastym miejscu  Gwiazdą. W tym tygodniu natomiast do Grodziska przyjedzie zajmujący, jak już się pewnie domyślacie, piętnaste miejsce Grom Czacz.

Oba poprzednie mecze Nasza Dyskobolia wygrała pięć do zera więc zakładając, że i w tym zakresie obowiązuje prawo serii to w sobotnie popołudnie będziemy mieli możliwość obejrzenia kolejnych pięciu trafień zawodników z Grodziska. Nasza Dyskobolia zdobyła w pięciu meczach ligowych osiemnaście bramek, co daje średnią 3,6 bramki na mecz. Z kolei Grom Czacz stracił już w tym sezonie dwadzieścia bramek co daje z kolei 3,3 bramki straconej na mecz. Dodając do tych liczb atut własnego stadionu i wsparcie własnych kibiców wydaje się, że  kolejny mecz na piątkę jest realny.

Kolejny już raz będzie z nami Jadłodajnia Ratuszowa, która będzie czekała na Was w tym samym miejscu co dwa tygodnie temu z równie pysznym jak ostatnio cateringiem. Będzie zatem coś dla ducha i coś dla ciała, a że pogoda szykuje całkiem niezła liczymy więc na Waszą obecność. Zapraszamy!

Naprzód Dyskobolia!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest