OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Nasi rywale #8

Gwiazda Siedlec 1

Nasi Rywale – kolejka 6

Siedlec 12.09.2020 godz.16:00

Gwiazda Siedlec

2020-09-09

Karol Hoffmann

Już w  najbliższy weekend czekają nas spotkania szóstej kolejki klasy okręgowej. Nasza Dyskobolia udaje się do Siedlca gdzie w sobotę o szesnastej zmierzy się z miejscową Gwiazdą. Gwiazda Siedlec to beniaminek klasy okręgowej a sobotni mecz będzie pierwszym spotkaniem Naszej Dyskobolii z drużyną z Siedlca.

Faworytem tego spotkania jest Nasza Dyskobolia. Gwiazda jest drugim obok Sokoła Duszniki zespołem, który po pięciu kolejkach ma same porażki i zero punktów na koncie. Paradoksalnie dotychczasowy dorobek punktowy  Gwiazdy Siedlec może spowodować, że wyjdą na mecz bardziej umotywowani aby w końcu przełamać złą passę a mecz na własnym boisku z silniejszym rywalem wydaje się być ku temu niezłą okazją. Motywację widać już na profilu FB klubu, gdzie już pojawiła się zapowiedź spotkania biało – zielonymi a zawodnicy Gwiazdy deklarują, że: „Tym razem ponownie postaramy się zdobyć pierwsze punkty dla naszej ukochanej drużyny.”

O tym, że każde zwycięstwo trzeba wybiegać i wywalczyć pisałem już przy okazji zapowiedzi meczu z Sokołem Duszniki i jestem przekonany, że również w sobotę Nasza Dyskobolia wróci z Siedlca z tarczą.

Uwaga – na zakończenie istotna informacja: wybierając się na mecz do Siedlca nie zapomnijcie portfela, ponieważ wstęp na mecz kosztuje pięć złotych.

Naprzód Dyskobolia!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest