OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Nasi rywale #8

Gwiazda Siedlec 1

Nasi Rywale – kolejka 6

Siedlec 12.09.2020 godz.16:00

Gwiazda Siedlec

2020-09-09

Karol Hoffmann

Już w  najbliższy weekend czekają nas spotkania szóstej kolejki klasy okręgowej. Nasza Dyskobolia udaje się do Siedlca gdzie w sobotę o szesnastej zmierzy się z miejscową Gwiazdą. Gwiazda Siedlec to beniaminek klasy okręgowej a sobotni mecz będzie pierwszym spotkaniem Naszej Dyskobolii z drużyną z Siedlca.

Faworytem tego spotkania jest Nasza Dyskobolia. Gwiazda jest drugim obok Sokoła Duszniki zespołem, który po pięciu kolejkach ma same porażki i zero punktów na koncie. Paradoksalnie dotychczasowy dorobek punktowy  Gwiazdy Siedlec może spowodować, że wyjdą na mecz bardziej umotywowani aby w końcu przełamać złą passę a mecz na własnym boisku z silniejszym rywalem wydaje się być ku temu niezłą okazją. Motywację widać już na profilu FB klubu, gdzie już pojawiła się zapowiedź spotkania biało – zielonymi a zawodnicy Gwiazdy deklarują, że: „Tym razem ponownie postaramy się zdobyć pierwsze punkty dla naszej ukochanej drużyny.”

O tym, że każde zwycięstwo trzeba wybiegać i wywalczyć pisałem już przy okazji zapowiedzi meczu z Sokołem Duszniki i jestem przekonany, że również w sobotę Nasza Dyskobolia wróci z Siedlca z tarczą.

Uwaga – na zakończenie istotna informacja: wybierając się na mecz do Siedlca nie zapomnijcie portfela, ponieważ wstęp na mecz kosztuje pięć złotych.

Naprzód Dyskobolia!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest