OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

NASI RYWALE #17

NKS Niepruszewo1

Nasi Rywale – kolejka 15

Grodzisk Wlkp. 11.11.2020 godz.14:00 

NKS Niepruszewo

2020-11-10

Karol Hoffmann

Na trzy kolejki przed końcem liga przyspiesza  a przed nami trzy trudne spotkania. Na początek już jutro w ramach XV kolejki rozegramy spotkanie Z NKS Niepruszewo. Z zespołem z Niepruszewa mieliśmy okazję się spotkać w przerwanym z powodu pandemii sezonie 2019/2020. W rundzie jesiennej w meczu rozegranym w Grodzisku padł bezbramkowy remis.

W tym sezonie NKS Niepruszewo prezentuje niestabilną formę. W pierwszych pięciu kolejkach wygrał cztery mecze i jeden zremisował, zgłaszając aspirację do włączenia się do walki o awans. Jednak w kolejnych kolejkach na zmianę raz wygrywał, raz przegrywał a ostatnie dwa mecze zakończyły się porażkami graczy z Niepruszewa. W konsekwencji sprawiło to, że trzy kolejki przed końcem rundy jesiennej zajmują siódme miejsce z dorobkiem 22 punktów, to jest 13 mniej od Naszej Dyskobolii.

Niewątpliwie jednak po dwóch porażkach piłkarze NKS będą chcieli przerwać złą passę i w końcu wygrać a nie ma na to lepszego sposobu niż pokonanie Lidera na jego własny stadionie. Zatem, jeśli miałbym się bawić w typera to czeka nas mecz na styk, o którego rozstrzygnięciu zadecyduje jedna bramka, w każdym razie nie nastawiałbym raczej na pogrom rywala w stylu SSG Kamieniec.

Dobra wiadomość to taka, że w tej kolejce pauzuje Orkan Konarzewo zatem jest okazja do odbudowania przewagi nad tym zespołem do czterech punktów. W innych meczach, których wyniki będą budziły nasze zainteresowanie zmierzą się:

LZS Stare Oborzyska – Sokół Kaszczor

LZS Wronczyn – Huragan Michorzewo

Promień Opalenica – Orzeł Granowo

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest