OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

NASI RYWALE #13

SGG Kamieniec_0

Nasi Rywale – kolejka 11

Grodzisk Wlkp. 17.10.2020 godz.14:30

SSG Kamieniec

2020-10-15

Karol Hoffmann

W jedenastej kolejce dojdzie na stadionie w Grodzisku Wlkp. do pierwszych w tym sezonie derbów powiatu grodziskiego, w których Nasza Dyskobolia podejmie SSG Kamieniec. Zespół z Kamieńca gra w klasie okręgowej od sezonu 2016/2017 i pewnie pożegnałby się z tym poziomem rozgrywek w poprzednim sezonie gdyby nie jego przerwanie w związku z pandemią. W momencie przerwania rozgrywek miał bowiem zero punktów na koncie i bilans bramkowy 5:58. Przegrał zatem piętnaście ligowych spotkań z rzędu.

Ten sezon rozpoczął trochę lepiej bo od wygranej na własnym stadionie z Brenewią Wijewo. W trzeciej kolejce udało się jeszcze SSG Kamieniec zremisować ze Spójnią Strykowo a potem nastąpiła seria porażek przerwana w ostatniej kolejce zwycięstwem z niesamowicie chimerycznym w tej rundzie Promieniem Opalenica.

Zespół z Kamieńca nie zdobył jeszcze w tej rundzie punktu na wyjeździe i z dziewięciu rozegranych meczów przegrał sześć więc wynik inny niż zwycięstwo biało – zielonych byłby nie lada niespodzianką.

Niestety mecz odbędzie się bez udziału publiczność, nie mogę Was więc  jak zwykle przy okazji przedstawiania naszego Rywala zaprosić na stadion w Grodzisku. Tym niemniej jednak czy na stadionie czy w domu trzymajcie kciuki za Naszą Dyskobolię!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest