OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

NASI RYWALE #12

Wielkopolska 03

Nasi Rywale – kolejka 10

Komorniki 10.10.2020 godz.16:00

Wielkopolska Komorniki

2020-10-08

Karol Hoffmann

Na horyzoncie już kolejny weekend a w terminarzu kolejny wyjazd. Tym razem w sobotę udajemy się do Komornik aby zmierzyć się z tamtejszą Wielkopolską, która pod koniec września świętowała swoje pięćdziesięciolecie. Tak jak w poprzednich tygodniach, tak i tej kolejce będzie to pierwsza konfrontacja obu klubów w walce o ligowe punkty.

Patrząc na wyniki Wielkopolski w tym sezonie możemy stwierdzić, że jest to solidny zespół, który potrafi urwać punkty potencjalnie lepszemu rywalowi.  O sile Wielkopolski przekonało się NKS Niepruszewo (porażka), Orkan Konarzewo (remis) czy Promień Opalenica (porażka w Opalenicy), stąd też nie jest przypadkiem wysokie siódme miejsce w tabeli. Z rywali, z którymi mierzyliśmy się do tej pory wyżej w tabeli jest tylko LZS Juna – Trans, który zajmuje czwarte miejsce.

Niewątpliwym atutem Wielkopolski Komorniki jest jej stadion, na którym odniosła trzy wysokie zwycięstwa i wywalczyła jeden remis aplikując przy tym gościom szesnaście bramek a tracąc tylko pięć. Tak więc w sobotnie popołudnie czeka nas spotkanie niepokonanej na własnym stadionie Wielkopolski Komorniki z niepokonaną w lidze Naszą Dyskobolią Grodzisk. Jeśli do tego dodać, że oba  zespoły dużo strzelają to możemy być pewni, że czeka nas bardzo ciekawe spotkanie.

Cóż… im dłużej trwa sezon tym skala trudności rośnie. Terminarz Naszej Dyskobolii został tak ułożony, że z każdym kolejnym meczem mierzymy się z coraz silniejszym przeciwnikiem. Jeśli więc korona wirus pozwoli dokończyć rundę, to przed nami bardzo ciekawa piłkarska jesień a jej pierwszy akt już w najbliższy weekend w Komornikach. W kwestii wyników Dyskobolii jestem niezmiennie optymistą stąd też jak zwykle…

Naprzód Dyskobolia!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest