OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

KLASA OKRĘGOWA KOLEJKA XVII

XVII kolejka 0

Źródło zdjęcia https://www.facebook.com/ks.orkan.konarzewo/

Podsumowanie XVII kolejki 21/22.11.2020

Mistrzowie Jesieni

2020-11-22

Karol Hoffmann

W ostatniej kolejce rundy jesiennej lider tabeli Nasza Dyskobolia udała się do Konarzewa na mecz z zajmującym drugie miejsce w tabeli i mającym jeden punkt mniej Orkanem by rozegrać mecz o tytuł Mistrza Jesieni. Gospodarze, którzy w rundzie jesiennej wygrali wszystkie spotkania na własnym boisku liczyli na podtrzymanie świetnej passy i tym samym zepchnięcie Naszej Dyskobolii na drugie miejsce. Orkan nie pokusił się o przeprowadzenie transmisji z tego szlagierowego meczu co sprawiło, że kibice Naszej Dyskobolii spędzili wczesne sobotnie popołudnie co rusz nerwowo spoglądając na klubowego fun page i czekając na meldunki z Konarzewa. Koniec końców mogli odetchnąć, bo remis 0:0 sprawił, że biało – zieloni zostali Mistrzami Jesieni.

Mistrzów Jesieni po powrocie do Grodziska czekało iście mistrzowskie powitanie, które zgotowali im w blasku rac licznie zgromadzeni kibice. Tak więc piłkarska jesień skończyła się w Grodzisku z przytupem i głośnym kibicowaniem.

Zwycięstwo LZS Juna – Trans Stare Oborzyska oraz Huraganu Michorzewa sprawiły, że w czubie tabeli nieco się zagęściło. Czwarty na półmetku Huragan Michorzewo traci do Naszej Dyskobolii dwa punkty. Z kolei piąty Orzeł Granowo ma już  do Huraganu siedem punktów straty.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest