OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

KLASA OKRĘGOWA KOLEJKA XVI

XVI kolejka 4

Podsumowanie XVI kolejki 15.11.2020

Derby dla Orła

2020-11-17

Karol Hoffmann

Każda dobra passa kiedyś się kończy. Passa meczów bez porażki w lidze skończyła się dla Naszej Dyskobolii po piętnastu spotkaniach. W XVI kolejce sposób na Naszą Dyskobolię znalazł Orzeł Granowo. Gospodarze strzelili jedynego gola w tym spotkaniu już w siedemnastej minucie. Nasza Dyskobolia ambitnie dążyła do zmiany niekorzystnego wyniku ale Orzeł mądrze się bronił od czasu do czasu groźnie kontratakując i to gospodarze mogli po ostatnim gwizdku wznieść ręce w geście triumfu.

Myślę, że najlepszym podsumowaniem niedzielnej porażki Naszej Dyskobolii będą komentarze, które pojawiły się na klubowym fun page pod postem informującym o wyniku meczu.

Ponieważ Orkan Konarzewo pokonał u siebie Promień Opalenica 2:1 przewaga Naszej Dyskobolii stopniała do jednego punktu i w najbliższą sobotę od godziny trzynastej czekają nas wielkie emocje w Konarzewie – mecz, który zadecyduje o tym, kto będzie liderem na półmetku. W innym meczu zespołów z czołówki Huragan Michorzewo zremisował z LZS Stare Oborzyska 1:1.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest