OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

KLASA OKRĘGOWA KOLEJKA XII

Spójnia 1

Podsumowanie XII kolejki 24-25.10.2020

Nasza Dyskobolia na zwycięskim szlaku

2020-10-25

Karol Hoffmann

Trwa rewelacyjna passa Naszej Dyskobolii, która wygrała ósme z rzędu ligowe spotkanie. Przystępując do niedzielnej potyczki ze Spójnią Strykowo piłkarze Naszej Dyskobolii znali już wyniki sobotnich meczów i zdawali sobie sprawę, że zwycięstwo w tym meczu sprawi, że grodziski klub będzie samodzielnym liderem. Wobec takiej motywacji nic więc dziwnego, że pierwsza bramka padła już w siódmej minucie a jej autorem był Hubert Nowaczyk. Jeszcze przed przerwą Nasza Dyskobolia pokazała, kto jest w tym meczu lepszy. Tym razem Damian Królik zaaplikował gospodarzom dwie bramki do szatni w czterdziestej pierwszej i czterdziestej piątej minucie. Po przerwie dzieła dopełnili w pięćdziesiątej szóstej minucie Dawid Chełpa, podwyższając wynik na 4:0 oraz Jakub Hemmerling ustalając w sześćdziesiątej siódmej minucie wynik na 5:0.

W tej kolejce doszło do trzech bezpośrednich starć zespołów z czołówki. Można powiedzieć, że rywale zagrali pod Naszą Dyskobolię: Huragan Michorzewo pokonał Orkan Konarzewo, NKS Niepruszewo pokonał Orła Granowo natomiast Wielkopolska Komorniki uległa na własnym stadionie LZS Juna – Trans Stare Oborzyska.

W ten oto sposób Nasza Dyskobolia została samodzielnym liderem z przewagą trzech punktów nad drugim w tabeli Orkanem Konarzewo i przewagą czterech punktów nad trzecim LZS Juna – Trans Stare Oborzyska.

Komplet wyników dziesiątej kolejki i tabelę prezentuje poniżej:

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest