OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Klasa Okręgowa kolejka VIII

DSC00198_1

Podsumowanie VIII kolejki 26-27.09.2020

Lider jest nasz!

2020-09-27

Karol Hoffmann

Nasza Dyskobolia po dobrym meczu wygrała dziś w Grodzisku Wielkopolskim z Dębem Kębłowo 2:1. Bramki dla Naszej Dyskobolii strzelili w 3’ Hubert Nowaczyk oraz w 44’ Piotr Lizak (karny) dla Dębu gola zdobył w 62’ Dawid Prosicki. Obie drużyny stworzyły dziś ciekawe i emocjonujące widowisko a obecność kibiców z Kębłowa i głośny doping dla obu zespołów dodał kolorytowi temu spotkaniu.

Zwycięstwo Dyskobolii przy jednoczesnym remisie dotychczasowego lidera Orkanu Konarzewo z Wielkopolską Komorniki oraz zwycięstwa NKS Niepruszewo i Huraganu Michorzewo sprawiły, że aż cztery zespoły mają po dziewiętnaście punktów. Nasza Dyskobolia ma spośród nich najlepszy bilans bramkowy i dzięki temu możemy z ogromną radością dziś krzyknąć: „Mamy lidera! W Grodzisku mamy lidera!”. Dodać należy, że z pierwszej czwórki tylko Nasza Dyskobolia zaliczyła już pauzę, ma więc przy równej liczbie punktów rozegrane jedno spotkanie mniej.

W czołówce są LZS Juna – Trans Stare Oborzyska i Orzeł Granowo. Oba te zespoły wygrały swoje wyjazdowe spotkania i mają zaledwie dwa punkty mniej od prowadzącej czwórki.

Z pozostałych spotkań na uwagę zasługuje wysoka porażka Promienia Opalenica, która przerwała serię zwycięstw tego zespołu.

Z satysfakcją prezentuje Wam wyniki tej kolejki i tabelę:

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest