OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

KLASA OKRĘGOWA KOLEJKA ix

IX kolejka_1

Podsumowanie IX kolejki 03-04.10.2020

Siedmiu Wspaniałych

2020-10-05

Karol Hoffmann

Dobre a wręcz rewelacyjne wiadomości napłynęły w niedzielne wczesne popołudnie z Wijewa, gdzie miejscowa Brenewia mierzyła się z Naszą Dyskobolią. Po bezbramkowej pierwszej połowie w drugiej biało – zieloni urządzili sobie kanonadę, niczym rewolwerowcy ze wspomnianego w tytule westernu. Do siatki gospodarzy trafiali kolejno:

49’ Bartosz Kossowski

51’ Kacper Kuik

53 Jakub Hemmerling

72’ Damian Królik

73’ Abdu Salem

74’Dawid Cech

Jeśli do tego dodać, że w 83 minucie Krzysztof Trzybiński obronił rzut karny, to mamy komplet Siedmiu Wspaniałych. Oczywiście na słowa uznania zasłużyła cała Drużyna, która rozegrała świetne zawody, strzelając rywalowi pierwszy raz w tym sezonie aż sześć bramek. Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym trafieniem w 62 minucie i mecz zakończył się wynikiem 6:1. Brawo, brawo Dyskobolia!

W innych meczach szczególnie interesująca, ze względu na układ tabeli, jest porażka NKS Niepruszewo na własnym boisku z Sokołem Kaszczor aż 1:4. Planowo swój mecz wygrał Orkan Konarzewo, który pokonał SGG Kamieniec. W tej kolejce pauzował, co też istotne dla układu w czołówce,  Huragan Michorzewo.

Promień Opalenica jak już nas przyzwyczaił w tym sezonie otwiera kolejną serię. Tym razem drugi raz z rzędu przegrał w stosunku 6:3.

Nie ma już w naszej grupie zespołu bez punktu. Sokół Duszniki, który był ostatnim takim zespołem, wywalczył w weekend remis z Gwiazdą Siedlec 1:1.

Komplet wyników dziewiątej kolejki i tabelę, która prezentuje się dla nas coraz lepiej znajdziecie poniżej:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest