OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Zostań częścią sztabu Naszej Dyskobolii

NASZA DYSKOBOLIA DYSKOBOLIA GRODZISK KIEROWNIK

 

Wraz z rozwojem Klubu przybywa obowiązków związanych z jego funkcjonowaniem co wiąże się z koniecznością jeszcze większego nakładu czasu poświęcanego przez jego „działaczy”. Wobec tego zwracamy się z niecodzienną ofertą pracy na zasadzie wolontariatu, dzięki której możesz stać się częścią sztabu Klubu Sportowego Nasza Dyskobolia. 

 

We współczesnej piłce i skłonności do zapożyczeń takie stanowisko fachowo nazywa się „kit man”. Ciężko znaleźć balans pomiędzy takim określeniem i reakcją szeroko pojętej „opinii publicznej”, a określeniem nieco pejoratywnym – „szatniarz”. W największym uogólnieniu chodzi o uzupełnienie pracy kierowników drużyny i trenerów oraz wsparcie ich w działaniach dnia meczowego oraz przygotowania do niego. By jeszcze bardziej przybliżyć rolę, o której mowa poniżej zakres „obowiązków”. Chociaż kluczowe w tej roli będzie, by traktować to przyjemnością i pasją.

 

Poza obowiązkami i wynikającymi z nich zadaniami warto wziąć pod uwagę mniej lub bardziej wymierne korzyści, jak m.in.:

 

Jeśli jesteś osobą skłonną do poświęceń dla Naszej Dyskobolii i chcesz dołączyć do jej sztabu wypełnij i prześlij poniższy formularz.

 

Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest