OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Zawodnicy rundy jesiennej – wstęp do podsumowań i statystyk

       Plasując się na pozycji wicelidera na zakończenie rundy zdawałoby się, że ciężko wyłonić kogoś kto się wyróżnił. Wszyscy zawodnicy Tomka Piątyszka spisali się świetnie. Przyznajmy to szczerze – jedna porażka z rewelacyjną Stellą Luboń na otwarcie i dwa remisy to rezultat, który pół roku wcześniej bralibyśmy w ciemno.

Dwóch piłkarzy zasługuje jednak na szczególne wyróżnienie:

Krzysztof Trzybiński nie odpuszczał i był nie do zatrzymania. Wszystkie 13 spotkań w pełnym wymiarze 90 minut i… tylko dwie żółte kartki. Co dla kibiców Naszej Dyskobolii było sporym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę temperament „Baryły”.
Drugim bohaterem, który również – posługując się się szkolną nomenklaturą – wywiązał się 100% frekwencją jest Nasz Kapitan – Michał Zajączkowski. Do 1170 minut na boisku w biało-zielonych barwach dorzucił także 4 bramki. W tym jakże ważne dla nas trafienia w spotkaniu z Wichrem Strzyżewo, gdy niespodziewanie przyszło nam gonić wynik, by szczęśliwie wrócić do Grodziska z jednym punktem (3:3).
Wobec tego z wielką przyjemnością przychodzi nam ogłosić Kapitana Zajączkowskiego „PIŁKARZEM RUNDY”.

Posiłkując się nie tylko faktami pochodzącymi ze statystyk, bardzo cieszymy się, że opaskę kapitańska Naszego Klubu nosi człowiek, którego wielu sympatyków Naszej Dyskobolii nazywa „Profesorem”.

Szersze podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu Naszej Dyskobolii na dniach, na łamach naszej strony. Poza podsumowaniem stricte sportowym przedstawimy także podsumowanie merytoryczne z prac Naszego Klubu, w tym m.in podsumujemy naszą współpracę ze sponsorami, których grono ku naszej uciesze powiększa się.

[player_statistics id=”295″ align=”none”][player_details id=”295″ align=”none”]
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest