OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Wyróżnienia dla juniorów

3_Porażyn 2022-07-02

W sobotę 2 lipca Nasza Dyskobolia, korzystając z gościnności Nadleśnictwa Grodzisk, w pięknych okolicznościach przyrody i architektury, na polanie tuż obok Pałacu w Porażynie podsumowała sezon 2021/2022. Pałac ten to miejsce mocno związanym z historią grodziskiego klubu, gdyż od roku 1920 należał do wybitnego polityka i wojskowego okresu II Rzeczpospolitej, a jednocześnie wielkiego pasjonat piłki nożne, generała Kazimierza Sosnkowskiego. Był on głównym fundatorem starej drewnianej trybuny na grodziskim stadionie. Jej otwarcie nastąpiło w 1925 roku.

Było to zatem idealne miejsce aby docenić tych, z pośród naszych juniorów, którzy w minionym sezonie wyróżnili się pracowitością, sumiennością i dobrymi wynikami w nauce. Doceniając pracę i zaangażowanie wszystkich zawodników, trenujących i grających w młodzieżowych zespołach Naszej Dyskobolii, z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy wyróżnionych:

W zespole juniorów starszych tytuł MVP przyznano dwójce wyróżniających się napastników Kacprowi Rucie i Oskarowi Palmie.

Wśród juniorów młodszych kierownictwo klubu oraz trenerzy wyróżnili następujących zawodników:

Mikołaj Łeske oraz Kacper Janas – najwyższa frekwencja na treningach

Wojciech Grzanowski – najwyższa średnia ocen,

Adrian Peters – najwyższa frekwencja treningowa, najwyższa średnia ocen i zdaniem trenerów i obserwatorów największy postęp sportowy.

W trakcie spotkania w miłej atmosferze była też chwila na rozmowę  o przyszłości. Z satysfakcją możemy poinformować, że większość juniorów starszych zadeklarowało dalszą grę w piłkę nożną i będą się sprawdzać w okresie przygotowawczym w zespole seniorów.

Dzięki uprzejmości Pani Barbary Iwaszkiewicz prezentujemy Wam fotoreportaż z tego wydarzenia.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest