OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Treningi i zajęcia dla dzieci i młodzieży z Ukrainy

Football on pitch

Od kilku dni napływają do nas sygnały o potrzebie zorganizowania zajęć sportowych dla najmłodszych spośród obywateli Ukrainy, którzy znaleźli schronienie na terenie Grodziska i najbliższej okolicy.

Niestety w chwili obecnej nie jesteśmy przygotowani na to w pełni, a także uważamy, że pochopnie podejmowane kroki mogą przysporzyć więcej szkody niż pożytku. By lepiej przygotować się do ewentualnego wsparcia w tym zakresie bardzo prosimy o wypełnienie i przesłanie nam ankiety. Dzięki niej postaramy się stworzyć swego rodzaju „bazę” osób zainteresowanych treningami piłki nożnej w Grodzisku oraz przydzielić ich do odpowiednich grup wiekowych – zarówno w Naszym Klubie jak i klubie partnerskim UKS Dyskobolia.

Powyższą propozycję prosimy traktować jako próbę przygotowania się do pewnych działań i skoordynowania ich, a nie jako „zapisanie się” na treningi piłki nożnej. Każdy kto wypełni i prześle ankietę otrzyma w ciągu kilku dni odpowiedź z propozycją zaangażowania tej konkretnie zgłoszonej osoby do zajęć z piłki nożnej.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest