OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Na start testy zawodników

TESTY FOTO

Po kilku tygodniach przerwy Nasza Dyskobolia wraca do pracy.

Dla większości zawodników przerwa w treningach stricte piłkarskich nie była wcale powodem do wypoczynku. W okresie od listopada nasi piłkarze wzmacniali się fizycznie korzystając z pomocy naszego partnera i sponsora Behapowiec Gym. Natomiast 12 stycznia praktycznie cała Drużyna wraz z Trenerami zjawiła się w Grodziskiej Hali Sportowej, gdzie przeprowadzone zostały testy. Na zaproszenie Trenera Nolki do Grodziska zawitała ekipa Sport-Testing.

Biało-zieloni byli sprawdzani pod kątem warunków fizycznych i składu ciała. Ponadto przeprowadzony został szereg ćwiczeń motorycznych i wytrzymałościowych, które mają dać fundamenty pod pracę w okresie przygotowawczym. Prawie 100% frekwencja w niedzielny poranek wywołuje uśmiech na twarzy.

Nasza Dyskobolia wraca na boisko i w okresie od 14 stycznia do 07.03 zostanie przeprowadzonych 21 jednostek treningowych. Rozegrane zostaną oczywiście także mecze kontrolne. Zagramy trzy razy w roli gospodarza, na boisku ze sztuczną nawierzchnią Hotelu Groklin:

✅ 08.02 – 13:00 v. Akademia Reissa (Centralna Liga Juniorów)
✅ 12.02 – 18:30 v. Znicz Obra
✅ 15.02 – 15:00 v. Sokół Rakoniewice;

oraz jeden sparing poza domem:

✅ 29.02 – 15:00 v. Obra Zbąszyń.

Pierwotnie Sztab zaplanował pięć sparingów, lecz przyjdzie nam rozpocząć rundę wiosenną o tydzień wcześniej w stosunku do całej ligi. 07.03 zagramy u siebie zaległe spotkanie z jesieni, gdzie rywalem będzie ekipa ze Skórzewa. Przygotowania zapowiadają się bardzo intensywnie co daje nam pewność, że wiosną tanio skóry sprzedawać nie będziemy mieli zamiaru. Szeroką kadrę w zimowym okienku powinno wzmocnić kilku piłkarzy, lecz okres przygotowawczy przyniesie odpowiedź na pytanie „ilu?”.

 

Początek roku to okres wzmożonej pracy nie tylko Drużyny, ale i całego Klubu. Zamknięcie minionego roku oraz zbudowanie strategii i budżetu na rok 2020 zmusi do aktywności „działaczy”. Pamiętajcie, drodzy kibice i sympatycy, że papier przyjmie każdy plan i pomysł, ale do ich wykonania potrzebujemy Waszego wsparcia. Zarówno wkładu finansowego jak i osobowego – poświęcenia swojego czasu i energii na działania w kierunku dalszego rozwoju Naszej Dyskobolii.

 

Wszystkich chętnych do pomocy w jakiekolwiek formie zachęcamy do kontaktu: info@naszadyskobolia.pl

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest