OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

STRZAŁ Z KAROLA #22

NASZADYSKOBOLIA-SOKOLPNIEWY

Dziękuję!

2020-12-31

Karol Hoffmann

21 artykułów z cyklu „Strzał z Karola”

19 artykułów z cyklu „Nasi Rywale”

12 artykułów z podsumowaniem kolejki

11 artykułów z cyklu „Nie tylko o futbolu , czyli 20 pytań do…”

Gdyby ktoś pół roku temu powiedział mi, że tak będzie się prezentował mój dorobek na stronie Naszej Dyskobolii na koniec 2020 uznałbym to za żart. Tymczasem trzeciego sierpnia ukazał się na stronie pierwszy „Strzał z Karola” i tak oto niespostrzeżenie minęło ponad sześćdziesiąt artykułów i pięć miesięcy z Naszą Dyskobolią. W tym czasie licznik odwiedzin na stronie Naszej Dyskobolii zaczął się kręcić coraz szybciej.

W roku 2020 stronę Naszej Dyskobolii odwiedziło prawie szesnaście tysięcy użytkowników co w stosunku do 2019 jest wynikiem lepszym o prawie osiemdziesiąt procent. Użytkownicy odwiedzający stronę wygenerowali prawie dwadzieścia dziewięć i pół tysiąca sesji co stanowi podwojenie wyniku z 2019 oraz prawie czterdzieści cztery tysiące odsłon co z kolei jest wynikiem o siedemdziesiąt pięć procent lepszym niż w 2019.

Ponieważ jest to ostatni w 2020 roku „Strzał z Karola”, chcę podziękować wszystkim czytelnikom, którzy odwiedzają stronę Naszej Dyskobolii. To, że jest Was tak dużo jest dla mnie źródłem ogromnej radości i satysfakcji. Dziękuje bardzo za wszystkie życzliwe komentarze i wyrazy sympatii jakie spotkały mnie w ciągu ostatnich miesięcy. To bardzo miłe a jednocześnie stanowią ogromną motywację do dalszej pracy i rozwijania tego projektu.

Dołożę wszelkich starań aby w roku 2021 strona Naszej Dyskobolii zajmowała pierwsze miejsce na liście Waszych ulubionych zakładek.

Korzystając też z okazji chcę na zakończenie podziękować także Piłkarzom i Sztabowi Naszej Dyskobolii za dobrą i owocną współpracę w roku 2020. Naprzód Dyskobolia!

Już za kilka godzin Nowy Rok, w którym Nasza Dyskobolia powalczy o awans do V ligi. O tym i o wszystkich ważnych  tematach związanych z klubem przeczytacie na łamach https://naszadyskobolia.pl/

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest