OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

OBUD wspiera Naszą Dyskobolię!

Nasza Dyskobolia Obud Grodzisk Wlkp sponsor

Materiał promocyjny głównego sponsora KS Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

Sport jest jedną z tych dziedzin, w których stabilność jest niesłychanie ważna, jeśli chcesz się rozwijać i uzyskiwać coraz lepsze wyniki. Dlatego tak bardzo zależy nam aby z naszymi Partnerami budować długotrwałe relacje, które przynoszą korzyść obu stronom. Taka właśnie współpraca łączy Naszą Dyskobolię z firmą Obud Pana Michała Budzińskiego, która wspiera Klub już piąty sezon, co oznacza, że jest z nami od samego początku odbudowywania piłki nożnej w Grodzisku. Obecnie OBUD już trzeci sezon jest sponsorem głównym biało – zielonych.

Zapewne kojarzycie charakterystyczne logo firmy, które znajduje się na koszulkach naszych piłkarzy. Jednakże pewnie nie wszyscy zdołali, w warunkach meczowych, przeczytać hasło promocyjne, które znajduje się poniżej logo firmy, a brzmi tak: „Budujemy z wizją przyszłości”. Myślę, że trudno o bardziej adekwatne zdanie opisujące zarówno naszego Partnera, firmę OBUD jak i Naszą Dyskobolię. Możemy śmiało patrzeć w przyszłość i budować siłę grodziskiej piłki nożnej mając w drużynie tak solidny filar.

Nasz Partner Obud Michał Budziński to firma rodzinna, z wieloletnią tradycją która zajmuje się głównie realizacją zamówień publicznych ale wykonuje również obiekty mieszkalne, biurowe, użyteczności publicznej a także specjalistyczne obiekty przemysłowe i produkcyjne. Realizuje nowe inwestycje ale także zajmuje się remontami, wykończeniami, przebudowami, rozbudowami, adaptacjami i modernizacjami istniejących obiektów. OBUD świadczy swoje usługi zarówno jako generalny wykonawca jak i podwykonawca. Współpracuje również z wieloma firmami z branży co sprawia, że jest wstanie sprostać wymaganiom każdego inwestora.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy realizacji licznych inwestycji oraz fachowa kadra z dużym doświadczeniem sprawiła, że Obud posiada „Certyfikat  sprawdzonego wykonawcy zamówień publicznych”. Certyfikat ten otrzymują firmy, które uzyskały pozytywny wynik audytu realizowanego przez niezależną jednostkę certyfikującą.

OBUD oferuje kompleksowe wsparcie procesu budowlanego: począwszy od pomocy przy wyborze działki lub lokalu, poprzez wykonanie koncepcji projektowej, projektu budowlanego i wykonawczego, aż po projekty wnętrz i mebli. Współpraca z najlepszymi pracowniami projektowymi i inżynierskimi oraz posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają na rzetelną realizacje powierzonych zadań.

Szkoła Podstawowej nr 4 w Grodzisku Wlkp., KPP w Grodzisku Wielkopolskim, Oddział Chirurgiczno / Gastroenterologiczny szpitala w Grodzisku Wlkp., Szkoła Podstawowa w Chomęcicach, KPP w Nowym Tomyślu, Komisariat Policji w Rakoniewicach, Żłobek „Złoty Promyk” w Nowym Tomyślu. To tylko skromny wycinek z bogatego port folio OBUD.

Pamiętajcie, że wspierając naszych partnerów przyczyniacie się do budowy i rozwoju Naszej Dyskobolii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest