OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

OBUD wspiera Naszą Dyskobolię

Obud-Nasza Dyskobolia

Eksperci z branży budowlanej twierdzą, że mamy obecnie największą zapaść w branży od końca lat dziewięćdziesiątych. Jakby tego było mało są tacy, którzy twierdzą, że to co się dzieje w tej chwili to dopiero początek złego i prawdziwy kryzys przyjdzie do nas w drugiej połowie roku. Tak czy owak wszyscy z niepokojem patrzą w przyszłość, zastanawiając się co ich czeka w ciągu tego roku.

 

W tym kontekście na jeszcze większe podziękowania i szacunek zasługuje wsparcie, jakiego kolejny już raz udzielił nam pan Michał Budziński właściciel firmy OBUD. Dziękujemy za zaufanie i możliwości jakie daje nam wsparcie ze strony OBUD.

O tym, że OBUD jest firmą rodzinną z tradycjami, która dzięki ciężkiej pracy właścicieli stała się prężnie działającym przedsiębiorstwem, realizującym wiele ciekawych inwestycji pisaliśmy już niejednokrotnie. Jakie realizacje ma na swoim koncie OBUD warto zobaczyć bezpośrednio na stronie firmy, pod adresem http://www.obud.com.pl/ lub na jej profilu  na Facebooku. Zachęcamy Was do odwiedzenia zarówno strony jak i firmowego profilu, bo ilość i różnorodność zrealizowanych przez OBUD inwestycji jest ogromna. Nie będzie przesadą jeśli powiemy, że OBUD wybuduje praktycznie wszystko. Począwszy od domu jednorodzinnego, poprzez przedszkole i szpital, aż do komendy policji. Ma też niepodważalny wkład w budowę Naszej Dyskobolii, którą Pan Michał i OBUD wspierają od samego początku.

 

Wielokrotnie już dziękowaliśmy firmie OBUD  ale chcemy aby wszystkie te podziękowania wybrzmiały tym razem jeszcze głośniej. Dlatego sięgnęliśmy w otchłań naszego profilu na Facebooku, z której wyłoniła się ta oto oś czasu:

13 lutego 2018

Po udanej rundzie jesiennej w IV grupie wielkopolskiej B klasy, lider rozgrywek Nasza Dyskobolia przygotowuje się do rundy rewanżowej.

10 sierpnia 2019

Beniaminek A klasy, Nasza Dyskobolia, przygotowuje się do inauguracji sezonu 2018/2019.

14 stycznia 2020

Nasza Dyskobolia miała przygotowywać się do rundy wiosennej jednak pandemia sprawia, że o grze w piłkę możemy tylko marzyć.

3 lipca 2020

Wracamy do gry. Rusza liga okręgowa a Nasza Dyskobolia znów walczy o awans.

10 stycznia 2021

Trenujemy aby na wiosnę walczyć o awans do V ligi. Wszyscy na pewno pamiętają baraż z Kłosem Zaniemyśl zakończony przez biało -zielonych zwycięską serią rzutów karnych.

21 maja 2022

Dwa dni wcześniej w 25 kolejce V ligi Nasza Dyskobolia rozgromiła na wyjeździe Stellę Luboń 7:0 Do końca sezonu pozostało jeszcze kilka kolejek ostatecznie zajmujemy  całkiem niezłe jak na beniaminka siódme miejsce.

Jesteśmy przekonani, że to nie koniec i czas dopisze do kolejne posty do tej osi czasu, bo przecież tak OBUD jak i Nasza Dyskobolia budują z wizją przyszłości!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest