OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Nasza Dyskobolia (nadal) klubem partnerskim Warty Poznań

podpisanie-klubów-partnerskich-07-08-22-17

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Naszej Dyskobolii w sezonie 2022/2023 będzie nadal należała do programu Klubów Partnerskich Warty Poznań. Siódmego sierpnia przedstawiciele obu klubów podpisali umowę partnerską na kolejny sezon. Wartę Poznań reprezentowali członek zarządu klubu Michał Wieczorek oraz koordynator ds. klubów partnerskich, Łukasz Nowak. W imieniu Naszej Dyskobolii umowę podpisali Prezes Filip Groszczyk oraz sekretarz klubu Bartosz Badziński.

Na mocy podpisanej umowy Akademie Warty i naszej Dyskobolii będą wspólnie pracowały nad kształceniem młodych piłkarzy. “Zieloni” zobowiązali się wspierać Naszą Dyskobolię w zakresie metodologii, analizy i organizacji pracy, co niewątpliwie będzie miało przełożenie na wysoki poziomu szkolenia młodzieżyw naszym Klubie. Kluby będą wymieniały się wiedzą i doświadczeniem, z czego skorzystają nie tylko trenerzy, ale też zawodnicy. Najzdolniejsi z nich będą mogli spróbować swoich sił na treningach w stolicy Wielkopolski i z czasem dołączyć do Akademii Warty Poznań.

Przedłużenie umowy na kolejny sezon stanowi niewątpliwie potwierdzenie jakości pracy z młodzieżą w ramach Akademii Naszej Dyskobolii.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest