OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Nasza Dyskobolia klubem partnerskim Warty Poznań

nasza dyskobolia warta poznań klub partnerski

foto: Anna Borowiak /grodzisk.naszemiasto.pl.

 

W ubiegły piątek Nasz Klub dołączył do grona klubów partnerskich Akademii Warty Poznań. Od tego dnia „biało-zielonych” z „zielonymi” nie łączy już tylko wspólny obiekt, ale także ścisła współpraca przy szkoleniu piłkarskiej młodzieży.

Związaliśmy się z Wartą Poznań umową, na mocy której obie Akademie będą wspólnie pracowały nad kształceniem młodych piłkarzy. “Zieloni” zobowiązali się wspierać Naszą Dyskobolię w zakresie metodologii, analizy i organizacji pracy, co zdecydowanie wpłynie na poziom szkolenia w zakresie piłki nożnej w Grodzisku Wielkopolskim jak i najbliższej mu okolicy. Kluby będą wymieniały się wiedzą i doświadczeniem, z czego skorzystają nie tylko trenerzy, ale też zawodnicy. Najzdolniejsi z nich będą mogli spróbować swoich sił na treningach w stolicy Wielkopolski i z czasem dołączyć do Akademii Warty Poznań.

Poza pracą nad doskonaleniem młodych adeptów piłki nożnej jak i ich trenerów znajdzie się też trochę elementu rozrywki, bowiem podopieczni Akademii Naszej Dyskobolii otrzymają także zaproszenie oraz bilety na wybrany mecz Warty Poznań w Grodzisku.

Umowę partnerską podpisali przedstawiciele obu szkółek. Naszą Dyskobolię reprezentowali prezes Filip Groszczyk oraz sekretarz Bartosz Badziński. W imieniu Warty Poznań wystąpił koordynator ds. klubów partnerskich, Łukasz Nowak.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest