OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Nasza Dyskobolia już trenuje

5f53bb0feb391_o

Plan przygotowań Naszej Dyskobolii

 

2021-01-08

Karol Hoffmann

Już czwartego stycznia piłkarze Naszej Dyskobolii rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Na początek do siedemnastego stycznia zawodnicy będą ćwiczyć indywidualnie, zgodnie z precyzyjnym harmonogramem przygotowanym przez trenera Radka Nolkę. Nieocenioną pomocą służył tu FizjoRunning Sebastian Bereszyński, który przygotował dla zawodników profesjonalne filmy instruktażowe do ćwiczeń.

Od osiemnastego stycznia biało – zieloni wracają na boisko. Treningi będą odbywały się trzy razy w tygodniu a w weekendy zaplanowane są mecze kontrolne. W trakcie okresu przygotowawczego Nasza Dyskobolia rozegra pięć meczów kontrolnych. Rywalami podopiecznych trenera Radka Nolki będą kolejno:

 

31.01 Pogoń Śmigiel (osiemnaste miejsce w grupie wielkopolskiej II V ligi)

06.02 Orkan Chorzemin (dwunaste miejsce w grupie wielkopolskiej II V ligi)

14.02 Sokół Rakoniewice (czwarte miejsce w grupie wielkopolskiej V klasy A)

20.02 Lipno Stęszew (trzecie miejsce w grupie wielkopolskiej II V ligi)

27.02 Grom Wolsztyn (piętnaste miejsce w grupie wielkopolskiej II V ligi)

 

Wszystkie mecze odbędą się na bocznych płytach stadionu w Grodzisku jednak z uwagi na obostrzenia pandemiczne będą one rozgrywane bez udziału publiczności.

Start rundy wiosennej przewidziany jest na szóstego marca, kiedy to Nasza Dyskobolia zagra na własnym boisku z Promieniem Opalenica. W następnej kolejce piłkarze Naszej Dyskobolii będą pauzować, w związku z tym sztab szkoleniowy zaplanował na sobotę trzynastego marca przeprowadzenie testów motorycznych. Tydzień później biało – zieloni podejmą u siebie LZS Wronczyn.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest