OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Miłe złego początki – część II

ND-PKB

Nasza Dyskobolia – Lechia Kostrzyn 1:2 (1:2)

13’ Krystian Koszuta

 

Po zaciętym spotkaniu W niedzielę 3 kwietnia Nasza Dyskobolia kolejny raz musiała uznać wyższość rywala. I tak samo jak w starciu z Czarnymi Czerniejewo początek spotkania nie zapowiadał porażki. Nasza Dyskobolia od początku meczu przeważała i zepchnęła przyjezdnych do defensywy. Swoją przewagę biało – zieloni udokumentowali w 13 minucie a prowadzenie grodziszczanom, po błędzie obrońcy przyjezdnych, dał Krystian Koszuta. I gdy wyglądało na to, że mecz zaczyna się dobrze układać dla Naszej Dyskobolii goście w ciągu 5 minut zadali dwa ciosy. W 32 ora zw 37 minucie gracze Lechii dwukrotnie trafili do bramki strzeżonej przez Piotra Wiśniewskiego.

 

Druga połowa to wyrównana gra, w której oba zespoły próbowały atakować jednak ani gospodarzom ani gościom nie udało się trafić do bramki rywali. W końcówce spotkania przydusiła starając się strzelić wyrównującą bramkę jednak Lechia dowiozła prowadzenie do ostatniego gwizdka.

 

Można powiedzieć 2:1 a raczej 1:2 to wynik, który prześladuje ostatnio Naszą Dyskobolię. Ostatnie dwa mecze prowadząc 1:0 przegrała 1:2 a bilans po trzech wiosennych spotkaniach to a 1:2 – jedno zwycięstwo i dwie porażki.

 

Natomiast w najbliższą sobotę biało – zieloni podejmą w kolejnym spotkaniu na własnym stadionie, zajmującego obecnie w lidze 5 miejsce Orkana Chorzemin, z którym w poprzedniej rundzie wygrała na wyjeździe… a jakże 2:1.

 

Komplet wyników XVIII kolejki:

 

 

Orkan Chorzemin  Lipno Stęszew  0 : 2
Meblorz Swarzędz  Orkan Konarzewo  1 : 1
Vitcovia Witkowo  Grom Plewiska  0 : 3
Płomień Przyprostynia  Czarni Czerniejewo  5 : 2
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski  1922 Lechia Kostrzyn  1 : 2
Stella Luboń  GKS Dopiewo  1 : 4
Piast Kobylnica  Polonus Kazimierz Biskupi  2 : 2
Pelikan Niechanowo  Polanin Strzałkowo  1 : 1

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest