OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Juniorzy poznali rywali

ND B2

Mamy już marca i wielkimi krokami zbliża się inauguracja piłkarskiej wiosny na boiskach niższych lig. W ostatnim czasie swoich ligowych rywali poznały zespoły juniorskie Naszej Dyskobolii. Start lig juniorskich przewidziany jest na pierwszy weekend kwietnia a my tymczasem przedstawiamy z kim biało – zieloni będą walczyć o ligowe punkty.

 

Juniorzy starsi zagrają w leszczyńskiej I lidze okręgowej A1 Junior Grupa 1. Można powiedzieć, że ta liga to sami swoi. W skutek wycofania się z rozgrywek UKS Śrem, nikt nie spadł z ligi. Jedynym nowym zespołem Polonia 1912 Leszno II, która dołączyła do stawki w miejsce awansującej do wyższej klasy Rawii Rawicz. Cała liga przedstawia się następująco:

 

Leszno: I liga okręgowa A1 Junior Grupa 1

Nasza Dyskobolia

Sparta Miejska Górka

KS 1920 Mosina

Polonia 1912 Leszno II

Znicz Obra

Orzeł Lipno

O ile juniorzy starsi mają w stawce rywali, z którymi walczyli już poprzednim roku, o tyle na ich młodszych kolegów czekaja całkiem nowe wyzwania. Juniorzy młodsi wystąpią wiosną w poznańskiej I lidze okręgowej B2 Junior Młodszy Grupa 2. A ponieważ nazwa zobowiązuje to w stawce są dwa zespoły z Poznania oraz dwa z aglomeracji poznańskiej. Stawkę uzupełni drużyna z Lwówka.

 

Poznań: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)

Nasza Dyskobolia

Canarinhos Skórzewo

APOSiR Lwówek

AP Talenty Poznań

SF Luboń

Przemysław Poznań

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest