OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

JAWOR wspiera Naszą Dyskobolie!

Nasza Dyskobolia Jawor Rowaj

foto: Remigiusz Stopa / Lightmoon – Agencja Reklamowa

Materiał promocyjny głównego sponsora KS Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

 

Na pewno wszyscy kojarzycie koszulki meczowe Naszej Dyskobolii, na których widnieje logo firmy PHU JAWOR, która współpracuje z naszym klubem od 2019 roku. To właśnie dzięki pomocy Pana Jarosława Jaworowicza, właściciela tejże firmy jak również  ROWAJ sp. z o. o. i JAWORLokum sp. z o. o. możemy realizować nasze sportowe cele i marzenia.

 

PHU JAWOR powstała w roku 2011 a zatem jest już obecna na rynku od 10 lat. Początkowo firma zajmowała się działalnością w zakresie gospodarowania odpadami, jednak 5 lat temu w roku 2016 powstała ROWAJ sp. z o. o, która przejęła działalność związaną z gospodarowaniem odpadami. Wówczas PHU JAWOR zajął się działalnością związaną z handlem detalicznym jak również z rynkiem nieruchomości. W związku z dynamicznym rozwojem działalności związanej z rynkiem nieruchomości w roku 2021 powstała JAWORLokum sp. z o. o., która przejęła działalność związaną z tą branżą.

 

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu PHU JAWOR oraz ROWAJ sp. z o. o. od lat angażują się w działalność społeczną i charytatywną oraz są mecenasami kultury i sportu, wspierając między innymi:

– akcję „Mam siłę by pomagać”, której celem była pomoc dla jednego z poznańskich domów dziecka,

– charytatywne biegi i pikniki rodzinne, których celem była pomoc w zebraniu funduszy na leczenie dzieci,

– podopiecznych Domu Pomocy Społecznej we Wschowie,

– Stowarzyszenie Sportatut Krobia, którego zawodniczką jest Ada Borowczyk tegoroczna wicemistrzyni Europy Juniorów w trójboju siłowym

– czołową polską gitarzystkę basową Joannę Dutkowską.

 

W roku październiku 2018 PHU JAWOR oraz ROWAJ sp. z o. o. były organizatorami koncertu „Joanna Dudkowska feat. KOVA & Gwiazdy Polskiej Estrady”. W koncercie wzięli udział Felicjan Andrzejczak, Urszula oraz Robert Chojnacki.

 

W ramach prowadzonej działalności biznesowej ROWAJ sp. z o. o. oferuje swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie gospodarowania odpadami, zajmując się:

– odbiorem i przetwarzaniem odpadów innych niż niebezpieczne,

– skupem materiałów przeznaczonych do recyklingu,

– sprzedażą przetworzonych odpadów,

– przekazywaniem do unieszkodliwienie pozostałych odpadów.

 

ROWAJ sp. z o. o. posiada niezbędne decyzje i pozwolenia umożliwiające bezpieczny transport, zbieranie i przetwarzanie odpadów oraz doświadczony personel gwarantujący wysoki poziom świadczonych usług. Dodatkowo firma dokłada wszelkich starań aby, w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, jej działania miały charakter proekologiczny. 

 

Firma jest obecna na targach i konferencjach branżowych w całej Polsce; takich jak np. Poleco – Targi ochrony środowiska. Działalność ROWAJ sp. z o. o. została też doceniona w branży czego dowodem jest prestiżowa nagroda „Zielony Laur” 2019, przyznany przez Polską Izbę Gospodarczą EKOROZWÓJ.

PHU JAWOR zajmuje się obecnie działalnością detaliczną i jest właścicielem marki i sklepu internetowego „StyLove upominki”, z którego ofertą możecie zapoznać się tutaj.

JAWORLokum sp. z o. o. to najmłodsza firma w grupie, która powstała w odpowiedzi na dynamiczny rozwój działalności związanej z rynkiem nieruchomości. Zakres działalności firmy to:

– kupno i sprzedaż nieruchomości,

– usługi budowlane i remontowe,

– wynajmem mieszkań,

 

Właściciel zapowiada dalszy rozwój i realizację nowych projektów, dlatego też jesteśmy przekonani, że wkrótce będziemy mieli przyjemność przedstawić kolejne dokonania naszego głównego sponsora.

 

Pamiętajcie, że wspierając naszych partnerów przyczyniacie się do budowy i rozwoju Naszej Dyskobolii.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest