OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Jarmark świąteczny vol.II 10.12.2022

jarmark swiateczny jarmark bozonarodzeniowy nasza dyskobolia dyskobolia grodzisk (94)

Wzorem roku ubiegłego, lecz tym razem w sobotę, udało nam się po raz już drugi zjawić pod Ratuszem przy okazji Jarmarku Świątecznego.

Była to ostatnia okazja w roku stulecia Naszego Klubu, by spotkać się w gronie zawodników, trenerów, kibiców i sympatyków Dyskobolii. Przy tej okazji dzięki wsparciu Pana Burmistrza Piotra Hojana oraz Urzędu Miasta i Gminy Grodzisk udało nam się w ramach cegiełek na wsparcie działalności statutowej Klubu zaproponować odwiedzającym nas tego dnia sporą ilość oryginalnych gadżetów i pamiątek klubowych.

Ponadto cieszy nas bardzo, że i tym razem udało nam się obdarować blisko 150 osób mikołajowymi czapkami w biało-zielonych barwach, a także specjalnie przygotowanymi medalami wzorowego kibica!

Wszystkim naszym Kibicom i Sympatykom chcemy bardzo podziękować i powiedzieć, że jesteście niesamowici! Wasza życzliwość i hojność przerosła nasze największe oczekiwania. Dzięki Wam na konto klubu zasili kwota 5200 PLN, która w tak ciężkim organizacyjnie i finansowo roku jest dla Klubu na wagę złota.

Wielu z Was skorzystało też z okazji, by zrobić sobie i swoim pociechom zdjęcia z dobrze znanym już klubowym Mikołajem i Reniferem.

 

Większość zdjęć dostępna jest na: https://photographybyratka.pixieset.com/jarmark/

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest