OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

#BEKSTRAKLASA FORBET

bekstraklasa_regiobet-mapa

Czas na 2 sezon Bekstraklasy!

Nie mogło być inaczej!

Kontynuujemy projekt #BekstraklasA który fantastycznie przyjął się wśród klubów z niższych lig zyskując popularność nie tylko wśród mediów, kibiców i groundhopperów. W zabawie wzięło udział łącznie 16 klubów, a losy mistrzostwa toczyły się aż do ostatniej kolejki!

Boiskowo-wirtualna rywalizacja zostaje w drugim sezonie naszej ligi jeszcze bardziej uatrakcyjniona i powiększona do 20 zespołów, gdzie o końcowy triumf prócz 12 klubów poprzedniej edycji dołączy aż 8 beniaminków!

O co  dokładnie chodzi?

Wybraliśmy naszym zdaniem 20 najbardziej aktywnych klubów z niższych lig które świetnie radzą sobie w sferze social mediów (zwłaszcza twitterze), by te zaangażowały jeszcze mocniej swych fanów w akcję #RegioBet, a co za tym idzie powalczyły o jedną z trzech głównych nagród naszej ligi (łączna pula nagród to aż 5000 złotych!).

Rywalizacja odbywać będzie się przez 10 tygodni podczas których w każdy weekend połowę ligi – czyli mecze 10 zespołów, będzie można obstawić na stronie www.iforbet.pl

Kluby otrzymywać będą po każdej kolejce PUNKTY, które przydzielane będą według popularności meczu danej drużyny w naszych zakładach (im większa postawiona łączna kwota = tym większa szansa na wyższe miejsce) i tak z tygodnia na tydzień, aż do ostatniej kolejki.

Wybrane kluby to:

Liga Okręgowa: Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Lechita Kłecko, LKS Niedźwiedź, Okęcie Warszawa, Orzeł Czemierniki , Unia Ciechanowiec, UM Krynki

– A klasa: Czarni Wałbrzych, Dar Placencja, Muchobór Wrocław, Pasja Kleosin, Piast Bolków, PKS Radość Rozwój Warszawa, Zagłębiak Tucznawa (Obrońca tytułu)

– B klasa: Batory Wola Batorska, Fairant Kraków, , Naprzód Świbie, Piasek Potworów, Tartak Klamry

Punktacja:

1 miejsce – 15 pkt

2 miejsce – 12 pkt

3 miejsce – 10 pkt

4 miejsce – 8 pkt

5 miejsce – 6 pkt

6 miejsce – 5 pkt

7 miejsce – 4 pkt

8 miejsce – 3 pkt

9 miejsce – 2 pkt

10 miejsce – 1 pkt

Nagrody:

1 miejsce – nagroda w kwocie 3000 PLN do wykorzystania na dowolny sprzęt sportowy + pamiątkowy puchar za mistrzostwo Bekstraklasy.

2 miejsce – nagroda w kwocie 1500 PLN do wykorzystania na dowolny sprzęt sportowy + pamiątkowy puchar za wicemistrzostwo Bekstraklasy.

3 miejsce – nagroda w kwocie 500 PLN do wykorzystania na dowolny sprzęt sportowy + pamiątkowy puchar za wice-wicemistrzostwo Bekstraklasy

8 miejsce – pamiątkowy puchar za zdobycie miejsca „tuż za siódmym”

12 miejsce – pamiątkowy puchar za zdobycie „jeszcze nie trzynastego”

17 miejsce – pamiątkowy puchar za zdobycie „po prostu siedemnastego”

Każdy zespół rozegra w ramach „ligi” po 5 spotkań które kibice będą mogli obstawić w zakładach, a więc maksymalna ilość punktów do zdobycia w rozgrywkach to 75.
Pierwsze mecze ligi które brane będą do punktacji zostaną rozegrane w weekend 31.08-01.09. Tabela z punktacją będzie publikowana bezpośrednio po weekendzie w każdy poniedziałek lub wtorek. Zapraszamy do zabawy i jakże ciekawej rywalizacji o tytuł najlepszej ekipy drugiego sezonu Bekstraklasy.

Zachęcamy kluby jak i kibiców do używania oficjalnych hashtagów które znacząco ułatwią komunikację, a są nimi oczywiście #RegioBet & #BekstraklasA.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest