OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Bank Spółdzielczy w Grodzisku sponsorem głównym Naszej Dyskobolii

BS Grodzisk Wlkp. sponsor główny KS Nasza Dyskobolia

Z satysfakcją informujemy, że Bank Spółdzielczy w Grodzisku Wielkopolskim został Sponsorem Głównym Klubu Sportowego Nasza Dyskobolia. Bank Spółdzielczy w Grodzisku Wielkopolskim wspierał już Naszą Dyskobolię w organizacji meczu stulecia z Meblorzem Swarzędz, a obecnie na mocy umowy sponsorskiej będzie finansował bieżące wydatki związane z funkcjonowaniem Akademii Piłkarskiej Naszej Dyskobolii.

 

Umowa zapewnia szeroki zakres wsparcia dla Klubu, w tym: realizację programów szkolenia sportowego, zakup sprzętu sportowego, pokrycie kosztów organizowania zawodów sportowych lub uczestnictwa w nich, pokrycie kosztów korzystania z obiektów sportowych dla celów szkolenia, wynagrodzenia dla kadry szkoleniowej oraz sfinansowanie stypendiów sportowych dla zawodników osiągających określone wyniki sportowe lub przygotowujących się do imprezy sportowej.

 

Przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Grodzisku Wielkopolskim zapowiedzieli również pomoc w organizacji wyjazdu trampkarzy i juniorów Naszej Dyskobolii na turniej Budweis Cup, którego organizatorem SK Dynamo Czeskie Budziejowice, klub w którym karierę rozpoczynał Karel Poborski, rekordzisty pod względem ilości spotkań w reprezentacji Czech, były piłkarz takich klubów jak Manchester United, Lazio Roma czy AC Sparta Praga. To ekscytująca wiadomość dla całej biało – zielonej społeczności piłkarskiej, a szczególnie dla naszej młodzieży, która będzie mogła wziąć udział w międzynarodowym turnieju rozgrywanym na dwóch pięknych obiektach sportowych niedaleko centrum miasta. Organizatorzy Budweis Cup podkreślają, że cieszy ich każde zgłoszenie i równie mile widziane są sławne piłkarskie kluby, jak i mniejsze kluby. Czerwiec będzie zatem miesiącem pełnym emocjonującego futbolu dla całej biało-zielonej młodzieży.

 

Pragniemy podkreślić, że wsparcie finansowe Banku Spółdzielczego w Grodzisku Wielkopolskim jest bardzo ważne dla całego Klubu Sportowego Nasza Dyskobolia, a szczególnie dla sekcji trampkarzy i juniorów, którzy dzięki niemu będą mieli możliwość lepszego przygotowania się do rywalizacji sportowej, przy zapewnieniu wysokiej klasy sprzętu sportowego i dostępności do obiektów sportowych.

 

Dzięki pomocy Banku Spółdzielczego w Grodzisku Wielkopolskim i stabilności finansowej, jaką nam ona zapewnia możemy w pełni skupić się na realizacji podstawowych celów klubu, takich jak szkolenie i rozwijanie młodych zawodników. Wsparcie Banku Spółdzielczego w Grodzisku Wielkopolskim jest również inspiracją dla Naszej Dyskobolii do dalszego rozwoju i umożliwia realizację ambitnych celów.

 

W swojej strategii Bank Spółdzielczy w Grodzisku Wielkopolskim wyraźnie podkreśla, że jak bardzo istotne jest dla niego jest wspieranie lokalnej społeczności w realizacji celów, marzeń i aspiracji. Wsparcie lokalnego klubu sportowego, ze szczególnym uwzględnieniem grup młodzieżowych jest niewątpliwie doskonałym przykładem implementacji tej strategii.  

 

Jako Klub Sportowy Nasza Dyskobolia czujemy się niezwykle zaszczyceni, że Bank Spółdzielczy w Grodzisku Wielkopolskim zdecydował się na wsparcie  naszego klubu. Dziękujemy za pomoc i zaufanie. Jednocześnie zapewniamy, że jako KS Nasza Dyskobolia, dołożymy wszelkich starań aby nasza współpraca przynosiła korzyści i satysfakcję oraz przyczyniła się rozwoju obu sygnatariuszy umowy. Dziękujemy!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest