OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

KLUB SYMPATYKÓW DYSKOBOLII

KLUB SYMPATYKÓW DYSKOBOLII, czyli Grodziszczanie dla Grodziszczan i Grodziska

Idea Naszego Klubu to budowanie Drużyny piłkarskiej w oparciu o ludzi urodzonych, wychowanych, na stałe zamieszkujących w Grodzisku i nabliższym otoczeniu – Gminie Grodzisk Wielkopolski.

Dzięki temu publiczność gromadząca się na meczach piłkarskich Naszej Dyskobolii to najczęściej rodzina, przyjaciele, znajomi i sąsiedzi.

Pozwala to na budowanie silnej więzi pomiędzy uczestnikami takiego wydarzenia – kibicami i sympatykami oraz zawodnikami i trenerami, a więzi te często ze Stadionu przenoszą się na życie codzienne. Śmiało możemy przyznać zatem, że jesteśmy nie tylko Klubem Sportowym, Drużyną, ale przede wszystkim – społecznością.

Stawiamy sobie za cel, by rozwój sportowy nierozłącznie szedł w parze z rozwojem znaczenia społecznego Naszego Klubu.


Kładziemy jednak nacisk na to, by Klub Sportowy Nasza Dyskobolia był istotnym elementem życia Grodziszczan bez względu na osiągane przez niego wyniki sportowe.

Wobec tego zachęcamy do wsparcia Naszego Klubu, a zbudowaną dzięki temu grupę darczyńców potraktujmy jako ciekawe miejsce i możliwość do współpracy lokalnych przedsiębiorców i dobroczyńców.

 

Cechy Naszej Dyskobolii okiem jej kibica:

Na podstawie badania przeprowadzonego przez Sport Analytics (kliknij i sprawdź) na 501 unikalnych ankietowanych.

Wartości rodzinne
8.3/10
Wiarygodność
8.45/10
Prestiż i renoma
8.05/10
Prospołeczość
8.5/10
Kontakt z fanami
8.72/10

Przedstawiciele jakich branż skorzystają wizerunkowo na członkostwie:

Piwowarstwo
77%
Transport i spedycja
43%
Budownictwo
41%
Odzież
41%
Napoje
39%
Motoryzacja
30%

Zaufali nam i rekomendują nasze działania:

HUBERT WYSIADŁY
HUBERT WYSIADŁYZAKŁADY MIĘSNE WALDI
Read More
Klub Sportowy Dyskobolia jest w historii naszej firmy od samego początku. Łączy nas nie tylko to samo miasto, ale również przez długi czas łączyła ta sama ulica. Dzięki swojej działalności klub tworzy oraz buduje nowe społeczeństwo. Działania, które podejmuje, takie jak organizacja dnia dziecka, spotkania sportowe czy biesiady na stadionie z giętą z grilla, zbliża nie tylko mieszkańców Grodziska i ich okolic, ale również małe lokalne firmy. Wierzymy, iż swoją dalszą inicjatywą klub może przynieść wiele dobrego, a to, co udało mu się stworzyć i osiągną dotychczas to tylko początek kontynuacji pięknej historii.
MICHAŁ BUDZINSKI
MICHAŁ BUDZINSKIOBUD
Read More
Nasza firma bardzo czuje się związana z miastem w którym mieszkamy i pracujemy dlatego z miłą chęcią wspieramy jak tylko możemy to z czego Grodzisk słynie i z czego może być dumny, a nie wątpliwie jest tym nasza historia i sukcesy piłkarskie które teraz dumnie kontynuuje „ Nasza Dyskobolia”, pnąc się stale ku górze tabeli i awansom do wyższych rozgrywek. Cieszymy się , iż możemy być częścią tego projektu który nie wątpliwie tworzy na nowo historie naszego miasta, dlatego gorąco kibicujemy wszystkim zawodnikom jak i włodarzą kluby wyciągając do nich pomocną dłoń w dążeniu do rozwoju klubu i ponownemu przywróceniu klubowi jak i miastu sławy i sukcesów sportowych na najwyższym poziomie.
SŁAWOMIR JUTKOWIAK
SŁAWOMIR JUTKOWIAKFASTWAY TRANSPORT I PRZEPROWADZKI
Read More
Chcemy wyrazić poparcie dla działaczy i trenerów „Nasza Dyskobolia” za zaangażowanie, działanie z pasją i wysiłek jaki wkładają w prace z podopiecznymi. Ich wysokie kwalifikacje oraz bardzo dobry kontakt z młodzieżą powodują , iż odnoszą liczne sukcesy i wysokie wyniki sportowe. Nasza współpraca z Nasza Dyskobolia pozwala nam ocenic działania klubu jako profesjonalne ,godne zaufania i polecenia. W najbliższych latach planujemy kontynuacje i pomoc w realizacji kolejnych projektów sportowych przy udziale Nasza Dyskobolia.
DAWID WOŚKOWIAK
DAWID WOŚKOWIAKRAPIDO PRZESYŁKI KURIERSKIE
Read More
Polecamy z całego serca i z pełną odpowiedzialnością współpracę z klubem. Aż niewiarygodne, że w 5 ligowym klubie, w małej mieścince, może być zarząd na poziomie dużej i nowoczesnej firmy. Wszystko jest idealnie dopracowane, nieustannie wprowadzane są innowacyjne rozwiązania, co można zaobserwować chociażby po możliwościach, jakie mamy do dyspozycji, chcąc wesprzeć klub. Od lat wspierając różne inicjatywy społeczne i sportowe, nie spotkaliśmy się z takim zaangażowaniem ze strony klubu/instytucji, którą wsparliśmy. Od bezinteresownych wpisów na kanałach społecznościowych, przez imprezy integracyjne, aż po banery i wzmianki o sponsorach przy każdej możliwej okazji. Czujemy, że jesteśmy częścią klubowej rodziny, a nie tylko liczbą w bilansie rachunkowym.
BARTEK I PATRYK REŚLIŃSCY
BARTEK I PATRYK REŚLIŃSCYHOTEL REŚLINŚKI | CATERING REŚLIŃSKI | BEHAPOWIEC GYM
Read More
Dyskobolia jest w naszych sercach od dziecka. Cieszy nas, że po latach niepewności bytowej klubu na piłkarskiej mapie Polski możemy być pewni o przyszłość Dyskobolii, ze względu na kompetentny i obdarzony zaufaniem przez kibiców zarząd. Oferując zawodnikom możliwość skorzystania z siłowni, odnowy biologicznej na basenie czy przygotowania posiłków regenerujących, spotykamy się z wdzięcznością oraz bezinteresowną reklamą naszych usług. Działania, które podejmuje zarząd, zbliżają nas do klubu i pozwalają nam czuć się częścią biało-zielonej rodziny.
JAN ŁESKE
JAN ŁESKEELTRANS PLUS
Read More
Jako lokalny przedsiębiorca mieszkający w Naszym mieście od urodzenia, przy stadionie można powiedzieć, że jestem sąsiadem boiska. Przy klubie Dyskobolia całe dzieciństwo, wolny czas spędzałem z kolegami na boisku treningowym naszego stadionu grając w piłkę. Fajnie, że jest kontynuacja naszej tradycji klubu Nasza Dyskobolia, że są osoby robiące to z pasją i oddaniem dla swojego, naszego miasta. Grodzisk był rozpoznawalny przez klub piłkarski i cały czas jest pozytywnie przez to postrzegany. Klub, Stadion, piłkarze, działacze jesteśmy z wami i będziemy Was wspierać i motywować do działania. Jest gdzie się spotkać, pooglądać mecze na żywo. Działajcie, róbcie swoje jesteśmy z wami.
PATRYK MARCINIAK
PATRYK MARCINIAKRESTAURACJA JADŁODAJNIA RATUSZOWA
Read More
Nasza Dyskobolia wraz z naszą Jadłodajnią Ratuszową już wiele lat temu zapisały się na kartach historii Grodziska Wielkopolskiego. Wskrzeszone niedawno od tak zwanego "zera" ponownie łączą mieszkańców naszego miasteczka. Popołudniowy obiad na rynku,a następnie mecz na stadionie...zapewne kilka dekad temu tak samo to wyglądało u niejednego Kibica. Podziwiamy wkład bezcennego czasu i pracy zarządu,sztabu szkoleniowego,zawodników oraz sympatyków i z wielką przyjemnością będziemy nadal wspierać zespół z Dyskobolem w herbie. Inaczej być nie może! Wspierajcie! Pomagajcie,bo jak to śpiewają najwierniejsi Jej fanatycy...Dyskobolia to MY!
ANIA I ŁUKASZ TOMASZEWSCY
ANIA I ŁUKASZ TOMASZEWSCYF.U. POMOCNI | SKLEP GROSZEK UL. CHOPINA
Read More
Zbudowana od podstaw firma wyrosła na kanwie potrzeb Mieszkańców miasta. Dlatego wsłuchiwanie się w potrzeby osób, dzięki którym POMOCNI mogą istnieć, jest oczywiste. Nasze miasto to w dużej części Kibice. Grodzisk posiada piłkarskie tradycje, które kultywowane są przez Naszą Dyskobolię. Dlatego bardzo chętnie wspieramy Drużynę w każdy możliwy dla nas sposób. Popieramy działania prężnego Zarządu Klubu, podziwiając poziom zaangażowania. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy, piona!
0
- Członkowie Klubu -
0
- Otrzymane daniny (złotówki) -
0
- Otrzymane wsparcie (usługi) -
0
- Pobrań aplikacji -
Previous
Next

Skonaktuj się z nami i dołącz do Klubu Sympatyków Dyskobolii: