OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Poznań: I liga B1 junior młodszy Grupa 2 2022/2023 B1

I Kolejka Junior Młodszy
27-08-2022
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Canarinhos Skórzewo
Canarinhos Skórzewo
27-08-2022
Grom Plewiska
Grom Plewiska
AP Oborniki
AP Oborniki
27-08-2022
Patria Buk
Patria Buk
Rokita Rokietnica
Rokita Rokietnica
27-08-2022
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Tarnovia Tarnowo Podgórne
GES Poznań II
GES Poznań II
II Kolejka Junior Młodszy
03-09-2022 10:00
Canarinhos Skórzewo
Canarinhos Skórzewo
Rokita Rokietnica
Rokita Rokietnica
03-09-2022 14:00
GES Poznań II
GES Poznań II
AP Oborniki
AP Oborniki
04-09-2022 11:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Grom Plewiska
Grom Plewiska
04-09-2022 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Patria Buk
Patria Buk
III Kolejka Junior Młodszy
07-09-2022
Rokita Rokietnica
Rokita Rokietnica
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Tarnovia Tarnowo Podgórne
07-09-2022
AP Oborniki
AP Oborniki
Patria Buk
Patria Buk
07-09-2022 17:00
Grom Plewiska
Grom Plewiska
Canarinhos Skórzewo
Canarinhos Skórzewo
07-09-2022 17:30
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
GES Poznań II
GES Poznań II
IV Kolejka Junior Młodszy
10-09-2022
AP Oborniki
AP Oborniki
Rokita Rokietnica
Rokita Rokietnica
10-09-2022 10:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Patria Buk
Patria Buk
10-09-2022 14:00
Canarinhos Skórzewo
Canarinhos Skórzewo
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Tarnovia Tarnowo Podgórne
10-09-2022 14:00
GES Poznań II
GES Poznań II
Grom Plewiska
Grom Plewiska
V Kolejka Junior Młodszy
17-09-2022
Rokita Rokietnica
Rokita Rokietnica
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
17-09-2022 10:00
Canarinhos Skórzewo
Canarinhos Skórzewo
GES Poznań II
GES Poznań II
17-09-2022 10:00
Grom Plewiska
Grom Plewiska
Patria Buk
Patria Buk
18-09-2022 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Tarnovia Tarnowo Podgórne
AP Oborniki
AP Oborniki
VI Kolejka Junior Młodszy
24-09-2022
Grom Plewiska
Grom Plewiska
Rokita Rokietnica
Rokita Rokietnica
24-09-2022 10:00
Canarinhos Skórzewo
Canarinhos Skórzewo
AP Oborniki
AP Oborniki
24-09-2022 10:00
GES Poznań II
GES Poznań II
Patria Buk
Patria Buk
24-09-2022 15:30
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Tarnovia Tarnowo Podgórne