OFICJALNA STRONA INTERNETOWA KLUBU SPORTOWEGO

NASZA DYSKOBOLIA

Poznań: I liga B1 junior młodszy Grupa 2 2022/2023 B1

VII Kolejka Junior Młodszy
01-10-2022 10:00
AP Oborniki
AP Oborniki
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
02-10-2022 11:00
Patria Buk
Patria Buk
Canarinhos Skórzewo
Canarinhos Skórzewo
02-10-2022 11:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Grom Plewiska
Grom Plewiska
VIII Kolejka Junior Młodszy
08-10-2022
Rokita Rokietnica
Rokita Rokietnica
Patria Buk
Patria Buk
08-10-2022
GES Poznań II
GES Poznań II
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Tarnovia Tarnowo Podgórne
08-10-2022 10:30
AP Oborniki
AP Oborniki
Grom Plewiska
Grom Plewiska
08-10-2022 11:00
Canarinhos Skórzewo
Canarinhos Skórzewo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
IX Kolejka Junior Młodszy
15-10-2022
Rokita Rokietnica
Rokita Rokietnica
Canarinhos Skórzewo
Canarinhos Skórzewo
15-10-2022 09:30
AP Oborniki
AP Oborniki
GES Poznań II
GES Poznań II
15-10-2022 10:00
Grom Plewiska
Grom Plewiska
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
15-10-2022 11:00
Patria Buk
Patria Buk
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Tarnovia Tarnowo Podgórne
X Kolejka Junior Młodszy
22-10-2022
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Rokita Rokietnica
Rokita Rokietnica
22-10-2022 09:30
AP Oborniki
AP Oborniki
Patria Buk
Patria Buk
22-10-2022 14:00
Canarinhos Skórzewo
Canarinhos Skórzewo
Grom Plewiska
Grom Plewiska
22-10-2022 14:05
GES Poznań II
GES Poznań II
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
XI Kolejka Junior Młodszy
29-10-2022
Rokita Rokietnica
Rokita Rokietnica
AP Oborniki
AP Oborniki
29-10-2022
Patria Buk
Patria Buk
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
30-10-2022
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Canarinhos Skórzewo
Canarinhos Skórzewo
30-10-2022
Grom Plewiska
Grom Plewiska
GES Poznań II
GES Poznań II
XII Kolejka Junior Młodszy
05-11-2022
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Rokita Rokietnica
Rokita Rokietnica
05-11-2022 09:00
AP Oborniki
AP Oborniki
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Tarnovia Tarnowo Podgórne
05-11-2022 10:30
GES Poznań II
GES Poznań II
Canarinhos Skórzewo
Canarinhos Skórzewo
05-11-2022 11:00
Patria Buk
Patria Buk
Grom Plewiska
Grom Plewiska
XIII Kolejka Junior Młodszy
12-11-2022
Rokita Rokietnica
Rokita Rokietnica
Grom Plewiska
Grom Plewiska
12-11-2022
AP Oborniki
AP Oborniki
Canarinhos Skórzewo
Canarinhos Skórzewo